8002424066237
Dostępność Ten produkt nie występuje obecnie w magazynie
UWAGA! Prosimy mieć na uwadze, że CZAS WYSYŁKI wielkogabarytowych płynów ATAS (10kg i 25kg) - jak na poniższej aukcji - to 3-4 DNI ROBOCZE.
Specjalny preparat do usuwania resztek owadów z szyby, reflektorów, zderzaków oraz karoserii auta. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom rozmiękcza nawet stary przyschnięty brud. Usuwa pozostałości po owadach, jednocześnie nie niszczy czyszczonej powierzchni pojazdu. W pełni Bezpieczny dla lakieru, uszczelek oraz innych elementów gumowych.
Może być używany zarówno do mycia karoserii samochodów osobowych (również jako piana aktywna), jak i do usuwania pozostałości po owadach z szyb, reflektorów, karoserii czy zderzaków. Po zakończeniu czyności mycia auta środek nadaje jemu błysk i ładny wygląd .
1. Usuwanie zabrudzeń tłustych, oleistych, smogu.
2. Usuwanie zabrudzeń pochodzenia organicznego (insekty).
3. Mycie karoserii samochodów osobowych.
Waga | 25 kg |
Ilość | 1 |